Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Navodila za diete in vaše mnenje o njih
 Forum o dietah : Navodila za diete in vaše mnenje o njih
Tema Tema: Hitra dieta z zelenjavno juho Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
lina
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Januar.2005 ob 21:43 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom lina

ojla folk, k sm prebrala tole dieto, sm bla cist navdusena, tko d sm se odlocla, d bom probala. sam me pa neki zanima... a je to sam za take, k majo RES prevec kil, a je to tud za tiste, k sicr nismo debeli, smo pa vseen nezadovoljni s svojo posatvo..

No, jst mam 56 kg, pa velika sm 167 cm. Ne mi rect, d mam glih prov kil, k sm to ze dostkrt slisala, p me se nben ni prepricu. No, zanima me, ce bom tud jst shujsala, ce bom jedla to juho, pa za kok bom shujsala! hvala za odgovore, lepo se mejte, caw caw

Na vrh Poglej lina's Profil uporabnika Išči druge objave lina
 
zabica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 25.Januar.2005 ob 19:46 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom zabica

 

                             ZDRAVO

Čestitam vsem ,ki jim je uspelo shujšat toliko kilogramov,ker meni ni še nikoli   .. Danes sem pobrskala po internetu in jo našla. Tudi jaz imam problem da juh ne maram,a nekako se moram prisiliti v to,da jo bom lahko jedla.. Zanima me ali ta juha obstaja že pripravljena ,ki bi jo lahko kupila v trgovini??

prosim za čimprejšen odgovor

Na vrh Poglej zabica's Profil uporabnika Išči druge objave zabica
 
Faraday
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 09.Februar.2005 ob 01:43 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Faraday

Pozdravljeni 
Zelo zanimivo........tudi zame ne bi bilo slabo, da izgubim kak kilogramcek, zato bom kar poizkusil z vasim receptom. mogoce mi bo uspelo. nikoli se ne ve

cestitke tistim, ki Vam je uspelo 


Na vrh Poglej Faraday's Profil uporabnika Išči druge objave Faraday
 
anci_
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 02.Marec.2005 ob 18:03 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anci_

zivjo,

a je juha ful pomembna?kr men ni preveč dobra...

cau 

Na vrh Poglej anci_'s Profil uporabnika Išči druge objave anci_
 
sončnica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.Marec.2005 ob 14:18 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sončnica

Tudi jaz sem se odločila,da bom poskusila to dieto,me pa zanima recept,ki je napisan na prvi strani-nekdo je napisal nekaj o poru,pa cvetači,v receptu pa tega ni.Jih obstaja več?Lahko še kdo kakšnega napiše?Hvala vam,res se bom lotila,ker se je nabralo preveč špeha!
Na vrh Poglej sončnica's Profil uporabnika Išči druge objave sončnica
 
anže
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Marec.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 11.Marec.2005 ob 17:43 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anže

 

Tudi jaz sem že poskusila marsikatero dieto in tudi to, ampak mi volja takoj takoj pade na nulo.Ali mogoče kdo pozna "recept" za železno voljo ali sem samo jaz tako nizek človek glede volje?

Na vrh Poglej anže's Profil uporabnika Išči druge objave anže
 
anci_
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 19.Marec.2005 ob 01:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anci_

js dodam ful paradižnika tk da je okus ful bolši...sam men grejo te kile tolk počas dol...lp

Na vrh Poglej anci_'s Profil uporabnika Išči druge objave anci_
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 11.Maj.2005 ob 12:45 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

KOKOLA,ĆE  ŠE HODIŠ NA TA FORUM ,SE MI PLEASE JAVI,KER ME FUUL ZANIMA,KAKO V KAKŠNEM ČASU IN S KAKŠNIMI NAČINI TI JE USPEL TOK SHUJŠAT,.

BRAVOOOOOOOO.

PA JAVI SE MI,PROSIM.

lahk mi pišeš kr na moj [email protected]

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
sončica
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 22:42 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sončica

[QUOTE=Lara]

Hej Kokola hvala :)

Pri meni je problem, sem že nekje 10 let nazaj shujšala 22 kil, pa sem v teh 10 letih zredila nazaj, mal me hormončki dajejo, z zanositvijo mam problemček,..., pa so šle kilice gor :(

Sm pred kratkim probala to dieto ločevanja živil, če poznaš to, pa sem se naveličala, rada imam prav tak način hujšanja, ki ga opisuješ, 7 dni držiš, pa malo potem drugo ješ.

Super res, tako da bom v ponedejlek imela 7 dan, bom podaljšala do petka, ker mam v soboto eno šporoko, potem bom malo grešila dva dni, pa že spet naprej v ponedeljek.In skrajno upam, da bom z novim letu tehtala vsaj 10 kilc manj :)

Hvala ti za vse informacije, res sm srecna, da vsaj nekdo pravi, da je zdržal. Meni juha ni tako ogabna, kot pravijo, bom prakticirala kot praviš ti, malo zmiksane, malo take,.....

 

ČEstitam ti, shujšala si 58 kil,NORO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REs si faca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Upam da si še kaj piševa, lep pozdrav

Oj!

Zasledila sem, da imaš probleme z zanositvijo.Poznam eno gospo,ki ve kaj jesti,da lahko potem zanosiš če te zanima povej pa jo bom uprašala in ti sporočila!

lepo se imej

Na vrh Poglej sončica's Profil uporabnika Išči druge objave sončica
 
z
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 19.Maj.2005 ob 02:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom z

Vsem iskrene čestitke za izgubljene kilograme. Imam eno vprašanje glede diete z juho, in sicer: ali se drugi dan ne je juhe?

Hvala za odgovor in lp vsem, ki ste ali še boste zbrali voljo za hujšanje.

Na vrh Poglej z's Profil uporabnika Išči druge objave z
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.9219 sekundah