Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Navodila za diete in vaše mnenje o njih
 Forum o dietah : Navodila za diete in vaše mnenje o njih
Tema Tema: Hitra dieta z zelenjavno juho Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Lars
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 19.November.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 29.November.2004 ob 13:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Lars

Hoj miska,

 

imas prav ja, da se lahko zelo zredis nazaj, je pa tudi res, da nekje po tednu dni zgubiš, vsaj jest sem 4 kilice, in če se pridno paziš, ne dobiš tolko nazaj. Si pač rečes, da imaš kdaj kakšen dan sadni ali pa to juhico, da vzdržuješ težo.

 

Kokola, sem bila poredna, lepo sem shujšala 4 kilice, potem je bil pa tak čudn teden, pa ene poslovne sestanke, potem pa še čez vikend poroke fantove sestrične, tko da po moje sem na istem.

 

Moram še enkrat od začetka :)

lp,lara

 

Upam da mi rata do božiča, da bom lažje hamsala :) 



__________________
Lars
Na vrh Poglej Lars's Profil uporabnika Išči druge objave Lars
 
mix
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 29.November.2004 ob 18:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom mix

Lep pozdrav!

danes sem začela z dieto s to juho in mi povzroča težave, saj mi je juha resnično zanič. Ne morem se prisiliti in pojesti več kot pol krožnika.

Ima morda kdo kakšen nasvet, kako prikriti okus zelene?

Na vrh Poglej mix's Profil uporabnika Išči druge objave mix
 
Kokola
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.November.2004 ob 12:17 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Kokola

Ja, juhica včasih res povzroča težave, ker se jo zasitiš!  Provaj skuhati juho brez zelene, čeprav je pomembna tudi zelena, ampak moje osebno mnenje je, da tudi, če izpustiš zeleno ne bo zaradi tega konec sveta in da boš kljub temu shujšala.

Ciao

danes sem začela z dieto s to juho in mi povzroča težave, saj mi je juha resnično zanič. Ne morem se prisiliti in pojesti več kot pol krožnika.

Ima morda kdo kakšen nasvet, kako prikriti okus zelene?

[/QUOTE]
Na vrh Poglej Kokola's Profil uporabnika Išči druge objave Kokola
 
Lars
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 19.November.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 30.November.2004 ob 12:53 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Lars

JA RES JE, DA MORAŠ IMETI OKUS ZELENE RAD, MENI JE ZELO DOBRA RES .

ČE NE PA MOGOČE NI SLABA TUDI, ČE DAŠ MALO PARADIŽNIKOVE MEZGE NOTRI, PA JE BOLJ OKUS PO PARADIŽNIKU.

NAČELOMA PA TA JUHA IZ KONZERVE, KI JO LAHKO KUPIŠ V TRGOVINI,JUHA DIETA, NI TAKO SLABA, SE NE ČUTI TOLKO OKUSA ZELENE, BOLJ ZELJA.

JST TUDI DANES STOPAM ŠE ENKRAT NA POT JUHICE .

ŽE DOBIVAM NAZAJ OD ZADNJIČ, KDAJ BO MENI RATALO DA BOM LAHKO NORMALNE, SKOMBINIRANE JEDI JEDLA SKUPAJ IN VSAK DAN. NAJBRŽ NIKOLI.



__________________
Lars
Na vrh Poglej Lars's Profil uporabnika Išči druge objave Lars
 
Lonci
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.November.2004 ob 12:53 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Lonci

Živjo MIška!

Poskusi z bliskovitim hujšanjem z zeljno juho. Navodila so v knjigi ČUDEŽNA ZELJNA JUHA (Marion Grillparzer).

Dieta traja 3.dni.

LP

Na vrh Poglej Lonci's Profil uporabnika Išči druge objave Lonci
 
ANA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.November.2004 ob 22:54 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ANA

Ni  nujno  da  bo  ta  dieta  pomagala!!!!!!!!! Zaradi  nekaterih  diet  so  potem  dekleta  razočarana , ker  se  jim  kilogrami  vrnejo!!
BRAVO  SOJA!!!
Jaz  sem  tudi  hująala  pa  sem  z  66kg  padla  na   54  kg. shująala  sem  za  12kg. Folk  mi  je  pol  učitu  da  sem  preveč  shująala  in  da  moram  nehat  z  dieto! Zdej  normalen  jem , sam  hočem  ąe  shująat  ker  pač  hočem!!!!
Sam  bol  je  jet  k  zdravniku  po  nasvet  k  pol  majo  kkąne  posledice  kt  sem  jih  imela  jst!!!!
DVA  MESCA  SE  NISEM  DOTAKNILA  HRANE  , SEM  SAM  VODO  PILA!!!!!!!!!!      K sem  pa  začela  jst  se  mi  je   skor  strgal  k  sem  misnla  da   se  bom  zredila; pol  sem  pa  ąla  tisto  hrano  zbruhat!!!!!!!!  Imela  sem  ful  velke  probleme s  tem  sam  zdej  je  vse  v  redu.
Na vrh Poglej ANA's Profil uporabnika Išči druge objave ANA
 
Dunja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 01.December.2004 ob 00:51 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Dunja

ČUDEŽNA JUHA IN ČUDEŽNI JUTRI

Pozdravljene!

Jaz pa resnično pričnem z to dieto jutri. Med prazniki bom "malo "seveda grešila(toliko se poznam) in nato spet nadaljevala. Vas bom obveščala o rezultatih. 28 dni diete,teden dni pregreh, pa bomo videli.Se pravi, tam po novem letu bomo videli rezultate.Lažja naj bi bila za 20 kgOglasim se seveda prej.Rabila pa bi družbo za večjo motivacijo.Se mi kdo pridruži?



Uredil Gost na 01.December.2004 ob 00:57
Na vrh Poglej Dunja's Profil uporabnika Išči druge objave Dunja
 
KOKOLA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 01.December.2004 ob 11:12 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom KOKOLA

Ciao!

Jaz sem začela s to dieto v ponedeljek, da se pripravim na bližajoče se praznike (beri požrtije :)). Danes jem samo sadje in zelenjavo in seveda juho (vsaj 2 krožnika se moram potruditi)

Srečno tudi tebi,

Na vrh Poglej KOKOLA's Profil uporabnika Išči druge objave KOKOLA
 
G.
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Januar.2005 ob 19:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom G.

Dons je cetrti dan te diete. Vcer sm spil 1l vina (slucajno obiski, ki pridejo 1x na 10 let), dons nadaljujem naprej. Upam, da bo šlo še naprej dol ...
Na vrh Poglej G.'s Profil uporabnika Išči druge objave G.
 
kilca
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 15.Januar.2005 ob 01:48 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kilca

Ravno kuham župco
Sem že uspešno hujšala ob tej juhi, z raznimi kombinacijami prehranjevanja. Vsekakor pa ločevanje živil - samo tako mi je res ratalo.
Vsem želim veliko uspehov pri "stresanju" odvečnih kilogrmov
Na vrh Poglej kilca's Profil uporabnika Išči druge objave kilca
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.6719 sekundah