Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Hujšanje na moj način
 Forum o dietah : Hujšanje na moj način
Tema Tema: moja dieta Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 03.Maj.2005 ob 02:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

 

 

 če kogarkoli zanima,kako se znebiti kg hitro,ne bom rekla tudi zdravo,saj nobena hitra dieta ni zdrava,naj se mi javi na moj mail.

sama sem izgubila 11kg v dveh tednih oz 15 dneh,in še vedno nadaljujem.ker sem imela veliko veliko preveč kg,jih moram izgubiti še zelo veliko in ob tem bi mi prav prišla kakršnakoli podpora.

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
tara
Novejši član
Novejši član


Član od: 05.April.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 03.Maj.2005 ob 10:30 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tara

Zakajpa nebi kar tukaj napisala, (na mojem računalniku v službi nimam maila-samo na drugem-tam pa vsi vidijo) itak pa zlo malo ljudi tole bere

pozdrav

 

Na vrh Poglej tara's Profil uporabnika Išči druge objave tara
 
saupika
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 03.Maj.2005 ob 20:07 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom saupika

se opravičujem tara za mail [;)]

Maja mene tud zanima kakšna je ta tvoja dijeta. Poletje je pred vrati, jaz pa še ne vem in se ne morem odločit kako naj spraskam te moje odvečne kile - ko bi pa vse rade postale čez noč vitke. Mirne volje bi lahko tvojo recept uspeha (dijeto) napisala kr tu, ker ni kaj dosti obiskovalcov na teh straneh, da nama z taro ne bi mogla zaupat [:D]

čaw
Na vrh Poglej saupika's Profil uporabnika Išči druge objave saupika
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 04.Maj.2005 ob 01:39 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

  ok,ni problema.najpej moram povdati da je pri tej dieti veliko veliko odrekanja ampak men je uspelo,zakaj ne bi tudi vam.

v bistvu gre za to da najprej popolnoma prekineš z sladkorjem,kruhom-vsem ,ne tista potuha da polnozrnatega lahko ješ,kruha popolnoma nič,testenin in maščob. ok na solato sem si še vedno dala olje,ker brez tega ne morem jesti.prehranjevala sem se pa v teh 15 dneh izključno samo z sadjem-jabolka,jagode,včasih grozdje,navadnimi jogurti,v jogurt sem si narezala velik česna in potem sem to prelila po svežih kumarah.popila sem pa astronomske količine vode.aja,pa tud kafeta em kr velik popila in to z mlekom.pa enkrat sem se do sitega najedla vmes ampak mi se je želodec itak skrčil,tko da mio je blo pol tko slabo ,da sem kr lepo zaključila s prenažiranjem.ampak še nekaj ,jaz sem te količine hrane jedla zelo malo,ravno toliko da mi ni bilo slabo,prva dva dni pa sem pila samo vodo.tako da vem,da je pač to trpljenje ampak splača se.ravno danes sem se tehtala in spet je kg manj.do 20 maja nameravam izgubiti še deset do dvanajst kg,naprej pa bom verjetno šla po ločevalni dieti,vendar tudi z manjšimi obroki.aja pa telovadla nisem nič,s tem začnem sedaj.lp maja

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
saupika
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 04.Maj.2005 ob 12:12 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom saupika

Res se sliši privlačno. Da se prehranjuješ bistvu samo z sadjem in navadnimi jogurti, ter pitje veliko vode.

Tisto z česnom v jogurtu z kumarami pa se mi ne sliši ravno okusno. Misliš da če bi to spustla bi kaj škodlo? ;)

Za poskusit je, če sem do sedaj probavala neke dijete, pa še te lahko probam tut na ta način.
S telovadbo še pa jaz tudi nisem probala, če prav je to najboljše, ampak sem tak lena, da rajši ležim pred TVjem kot pa da bi malo pomigala.

Hvala za nasvet in upam da mi bo uspelo.
Se bom oglasla kaj... :D

lep pozdrav
Na vrh Poglej saupika's Profil uporabnika Išči druge objave saupika
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 04.Maj.2005 ob 19:26 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

 

  ja sej tud jst sem totalno lena glede telovadbe.raje se spravim na teraso na kofe kot pa da bi šla mal peš.

povem ti,velik pij in probaj res tud teh stvari jest čimmanj,tolk da ti ne bo slabo,pa neki sem pozabla.v lekarni si kupi tablete z minerali in vitamini,da se ne boš slabo počutla.dej javi se kako ti uspeva.prav.ne mislim,da ti ne bo nč škodlo,če nimaš rada kumar pol jih pač enostavno ne jej,ajd lep pozdrav ,.

maja



Uredil maja na 04.Maj.2005 ob 19:29
Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
staaar
Novejši član
Novejši član


Član od: 09.Maj.2005
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 09.Maj.2005 ob 14:02 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom staaar

jz bom tud poskusla s to tvojo dieto, upam d mi bo pomagal.sicer sm si pa jz za vsak dan u beležko pisala  kaj jem, čist za vsako stvar.najboljši filing zvečer pa je če vidš d pod določen dan nimaš napisan nčisto nič!!!cilj tega je d čim manj napišeš, maš pa tud nadzor nad hrano k jo poješ!sicer pa napiš še kej, kako se nej obranim tega d bi jedla oz. lakote, kako se ve obrante tega!?!

upam d boste dosegle svoje cilje!!

Na vrh Poglej staaar's Profil uporabnika Išči druge objave staaar
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 09.Maj.2005 ob 16:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

 

ma kaj vem ,kako se obranim tega,da nebi jedla.ponavad si na brzino grem skuhat kofe pa hitr en cigaret zraven-sej vem,da se full grdo sliši,ampak men pomaga,pa na brzino spijem kake pol litra vode.lačna sem pa itak kr skoz bolj ko ne,ampak mam malega in še z njim preživim kr lep del dneva,tko da ne mislim na hrano.

v bistvu mam skoz poln hladilnik,ker itak drugi kr ne bodo trpeli namesto mene,ampak kg se kr nekam topijo,ne vem kako,ampak tud jst si pišem v zvezek vse in opažam da če kak dan ne jem nisem drug dan nč kaj fejst lačna,me pa uniči ,če se kdaj prejšnji dan zlo najem,potem je pa drug dan kriza-želodec kar kruli.

dejte punce,če vas karkiol zanima,pište mi na moj mail.,pa magari se potem slišmo tudi po tel.,ker vem da nisem edina,sem pa drgač jst zlo,zlo močna in bi bilo prav če bi si stale ob strani.

moj mail:[email protected]

ajde punce pište

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
nina
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 19.Maj.2005 ob 21:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom nina

hellow no pa še mal mlajši pišemo sm stara 14 let in sem welka 170 tehtam pa kar 69 kj grozaa =( kako v enmu tednu zgubit 10 kg?pridt morm seweda na 60 kg :( pomagite prosmal pa wsaj do 10 junija  pomagitetnx
Na vrh Poglej nina's Profil uporabnika Išči druge objave nina
 
ajša
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 24.Maj.2005 ob 13:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ajša

j punce tole kar počnete se mi ne zdi najbol zdravo ampak ful privlačno tud jast sm velika 170 pa mam 69 kg pa mi je cilj 60 dejansko je to skorij 10 dni brez hrane če prav zastopim!

 

Lp srečo vsem

Na vrh Poglej ajša's Profil uporabnika Išči druge objave ajša
 

stran od 3 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.0781 sekundah