Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Hujšanje na moj način
 Forum o dietah : Hujšanje na moj način
Tema Tema: moja dieta Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
majci
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.Maj.2005 ob 14:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom majci

Vse lepo in prav....sliši se enkratno. Toda zasledila sem, da te še nihče ni vprašal o pomembnem dejstvu.... Shujšaš ogromno kilogramov na hitro - kaj pa jojo efekt????? Kako poskrbiš glede tega??? LP pa veliko sreče še naprej.
Na vrh Poglej majci's Profil uporabnika Išči druge objave majci
 
dieta
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 31.Maj.2005 ob 20:38 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom dieta

živjo, jaz potrebujem za šolo nekaj od diet, če mi lahko kdo pomaga, zelo se mudi!!!!!

Lp, hvala vam za pomoč!

Na vrh Poglej dieta's Profil uporabnika Išči druge objave dieta
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 01.Junij.2005 ob 00:10 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

 

 

heloo!!

ej,zaenkrat kg še kr gredo navzdol,ko pa bom prišla na željeno težo,se bom pa poskusla še z devetdesetnevno ločevalno dieto,da se mi metabolizem in presnova spremeni,tkom  da upam da tule ne bo jojo efekta.-upam

Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
cherry
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 01.Junij.2005 ob 16:11 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom cherry

CIAO puže

Mislim, ko sem pa tole brala.. A ve sploh veste kako si s tem hujšanjem, selektivno prehrano,uničujete zdravje, želodec, zobe, lase, kožo,...vsi neki hujšate, pa ne jete mesa pa kruha pa ne vem še česa...

En lep nasvet kako shujšat...

Laufanje, plavanje, bicikl, aerobika, ples, pešačenje do službe, namest da vas možje furajo, pač ni treba pojest škatle piškotov, ampak jogurt ali juho za večerjo..  

Jst mam za sabo lažjo obliko anoreksije, potem prenajedanja, zdej sm pa zdrava, fajn zgledam in se tako tudi počutim.

o moji zgodbi pa naslednjič...se grem nazaj v knjige zabubit.

aja, študiram medicino, pa mislim da bi vsaka ženska mogla en šnel kurz medicine narest, da b vidla, ka s svojim ubogim teleščkom počne, k ne je mesa, pa ogljik.hidratov, pa maščob pa te finte.

aja, še to , dokler ni v glav vse poštiman...pol tud vzun ne bo...

lep pozdrav od tekačice

Na vrh Poglej cherry's Profil uporabnika Išči druge objave cherry
 
DIANA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 02.Junij.2005 ob 22:23 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom DIANA

TEHTAM 62 KG PA BI RADA SHUJŠALA 20 KG.KAKO DOLGO JE TRAJALA TVOJA DIETA? BI SE DALO DO 10.JULIJA?PROSIM POMAGAJ!!!!!
Na vrh Poglej DIANA's Profil uporabnika Išči druge objave DIANA
 
kat..
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 03.Junij.2005 ob 00:22 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom kat..

kai DIANA a mas ti 120 centimetrou al kai..? zakaj bi pa rada mela 42 kil??
Na vrh Poglej kat..'s Profil uporabnika Išči druge objave kat..
 
L
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.Junij.2005 ob 10:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom L

Punce, punce,

zapomnite si samo nekaj in to naj velja:

ČE SI SI NABIRAL KILOGRAME NEKAJ MESECEV, LET,... IN TI NI BILO MAR ZATO, NE MOREŠ PRIČAKOVAT, DA BOŠ 10 KIL ZGUBIL V ENEM TEDNU.HALOOOOOOOOOOO!!!!!!

Pa ne mislite, da nima problema s težo, imam ga seveda, zato ker sem gurman, in rada dobor jem.

Sem se pa zadnjič odločila, da predebel biti pa ni zdravo in sem začela jesti juhico za hujšaje, ker mi tudi zelo paše in ustreza, počuitm se super, hlače mi malo visijo, ampak počutim se fino zato, ker zdravo jem. Ne držim se non stop, sem včeraj mirno normalno hrano jedla, pa se ne sekiram.

Samokontrola je pomembna, da se ne prenažiraš, probaš ne vseh stvari naenkrat jest,......

Predvsem pa kot je že rekla cherry, migat, migatm migat!!!!

Jaz grem vsak dan v službo in nazaj s kolesom, lepo si dam muziko in je. PRekolesarim tako vsak dan vsaj 1 uro če ne več, in je noro!!!

Avto je samo za na daljše razdalje.

DIANA; daj odgovori kolko si visoko, in vse une ki imajo169 in 69 kil, upam da je to v tem forumu, pa naj počasi shujšajo kakšno kilco.

PA ŠE NEKAJ: Ne obremenjujte se s tem, kaj bo do rekel, ko si malo kilic nabral nase, stojte za svojim telesom in imejte se rade!!!Noben ne bo opazil tolko odvečnih kil pri nasmejanem obrazu kot bi jih pri skisanem in nezadovoljnem!!!!!!!!!

RADI SE IMEJMO!!!!!!!!!!!!!!

Na vrh Poglej L's Profil uporabnika Išči druge objave L
 
d
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 23.Junij.2005 ob 03:26 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom d

jst imam 73kg velika pa sm 166cm in moram shujšatdobrih 15kg pomagite
Na vrh Poglej d's Profil uporabnika Išči druge objave d
 
milka
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 24.Junij.2005 ob 13:20 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom milka

saupika napisal:
Res se sliši privlačno. Da se prehranjuješ bistvu samo z sadjem in navadnimi jogurti, ter pitje veliko vode.

Tisto z česnom v jogurtu z kumarami pa se mi ne sliši ravno okusno. Misliš da če bi to spustla bi kaj škodlo? ;)

Za poskusit je, če sem do sedaj probavala neke dijete, pa še te lahko probam tut na ta način.
S telovadbo še pa jaz tudi nisem probala, če prav je to najboljše, ampak sem tak lena, da rajši ležim pred TVjem kot pa da bi malo pomigala.

Hvala za nasvet in upam da mi bo uspelo.
Se bom oglasla kaj... :D

lep pozdrav
Na vrh Poglej milka's Profil uporabnika Išči druge objave milka
 
anja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 26.Junij.2005 ob 02:07 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anja

[QUOTE=saupika]se opravičujem tara za mail

Maja mene tud zanima kakšna je ta tvoja dijeta. Poletje je pred vrati, jaz pa še ne vem in se ne morem odločit kako naj spraskam te moje odvečne kile - ko bi pa vse rade postale čez noč vitke

.

Mirne volje bi lahko tvojo recept uspeha (dijeto) napisala kr tu, ker ni kaj dosti obiskovalcov na teh straneh, da nama z taro ne bi mogla zaupat

čaw in upam za pomoč 

Na vrh Poglej anja's Profil uporabnika Išči druge objave anja
 

<< Predhodna stran od 3 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.4063 sekundah