Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Navodila za diete in vaše mnenje o njih
 Forum o dietah : Navodila za diete in vaše mnenje o njih
Tema Tema: Medicinska dieta Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 27.Junij.2004 ob 02:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Medicinska dieta

Ta dieta traja dober mesec dni in ima zelo enostaven jedilnik. Vsak dan se je cel dan samo tisto živilo, ki je navedeno za ta dan. Jedilnik je narejen za 11 dni in se ga po prvi uporabi ponovi še dvakrat, tako da dieta traja skupaj 33 dni. Za čim boljši rezultat diete, je potrebno jesti le do 18-e ure po tej uri pa nič več. Med dieto se lahko pijeta kava in čaj v neomejenih količinah, zaslajena z umetnimi sladili, in seveda voda v neomejenih količinah. Sokov se ne sme piti. Pri izbiri živil se osredotočite na nizkokalorične in se izogibajte bolj kaloričnim. Primer. Pri sadju so izvrsten izbor lubenice, ki jih je dobro jesti veliko, nepriporočljiv izbor pa banane, zato se jih je potrebno izogibati, ali pa jih pojesti zelo malo, le za popestritev jedilnika. Ker je dieta restriktivna, se pred njeno uporabo posvetujte z zdravnikom.

    1. DAN: kuhana zelenjava (surova ali kuhana brez olja: korenček, zelje, paradižnik)
    2. DAN: kuhano meso (hrenovke ali teletina)
    3. DAN: kuhan krompir
    4. DAN: jogurt
    5. DAN: kuhana jajca (največ 9 jajc)
    6. DAN: sadje (mešano)
    7. DAN: juha iz vrečke
    8. DAN: kuhano meso
    9. DAN: kuhan riž
    10. DAN: sadje (mešano)
    11. DAN: kuhan krompir + jogurt
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
anči_
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 02.Marec.2005 ob 18:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom anči_

kolk kg greš pa dol?
Na vrh Poglej anči_'s Profil uporabnika Išči druge objave anči_
 
Slogy
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 06.Marec.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 06.Marec.2005 ob 21:44 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Slogy

anči_ napisal:
kolk kg greš pa dol?

Tud mene to zanima!



__________________
Lep pozdrav, vaša Saša
Na vrh Poglej Slogy's Profil uporabnika Išči druge objave Slogy
 
sanja
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 07.April.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 07.April.2005 ob 02:42 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sanja

A tuki sploh kdo odgovarja na zastavljena vprašanja?
Na vrh Poglej sanja's Profil uporabnika Išči druge objave sanja
 
Ira
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.April.2005 ob 15:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Ira

Jaz imam samo eno propombo: lubenice niso fajn, ker imajo astronomen glikemični indeks. Raje jejte melone.
Na vrh Poglej Ira's Profil uporabnika Išči druge objave Ira
 
alija
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 23.April.2005 ob 11:11 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom alija

Jaz sem zdaj 5 dni na tej dieti in sem izgubila 2.5 kg, kar je 0,5kg na dan. Sem zadovoljna z rezultatom. Bomo videli kako bo z naslednjimi tedni. Je pa res da je vsaki dan na sporedu fitnes (to je navada že od prej).

 

 

Na vrh Poglej alija's Profil uporabnika Išči druge objave alija
 
tara
Novejši član
Novejši član


Član od: 05.April.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 05.Maj.2005 ob 10:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom tara

Mene pa zanima, ko je zelenjava-ali je lahko kot solata-solata,kis(brez olja), isto za kuhan krompir,jajca ali riž-narediš kot solato-ali moraš jesti samo "kuhan krompir..."
Na vrh Poglej tara's Profil uporabnika Išči druge objave tara
 
monea
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 18.Maj.2005 ob 22:24 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom monea

Ojla!!

Nekaj me zanima,če mi lahko pomagate meni je ful ušeč en fant,ki pravi, da imam lepo postavo čez en mesec grem h njemu za 2 meseca pa me zanima kako se naj znebim odvečne teže okrog trebuha in stegenj!

Za pomoč se vam zahvaljujem v naprej!!

monea

Na vrh Poglej monea's Profil uporabnika Išči druge objave monea
 
Vesna
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Junij.2005 ob 13:27 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Vesna

Jaz sem z dieto začela 1. septembra lani. V prvem tednu sem shujšala 6 kg. pozneje gre malo počasneje. Vsake toliko časa zadevo ponovim. do dane sem lažja 12 kg, brez večjih težav.
Na vrh Poglej Vesna's Profil uporabnika Išči druge objave Vesna
 
pomaranča
Novejši član
Novejši član


Član od: 17.Januar.2009
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 17.Januar.2009 ob 17:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom pomaranča

Kot vidim, že dolgo ni bil nihče na tej dieti, upam pa, da bo vseeno komu prišla prav moja izkušnja. Visoka sem 166 cm in imela sem 115 kg! Ja , ogromno!!! Nisem se gibala, službo imam tako, da 8 ur sedim. Skratka za svoje zdravje nisem naredila 6 let popolnoma nič. Nenadoma mi je začelo pešati srce. Imela sem pogoste (2-3x na mesec) napade tahikardije-pulz 238/minuto. Začela sem hodit okoli zdravnikov, preiskave takšne in drugače, s srcem nič narobe, samo SHUJŠAT! Ko so me zadnjikrat pri takem napadu peljali na urgenco, sem resnično mislila, da mi bo srce razneslo in da bom umrla. In ko sem ležala na urgenci, sem si rekla-tega je dovolj!!! Prišla sem domov, in "pospravila" kuhinjo-bel sladkor zamenjala z rjavim, kupila olivno olje, svinjino črtala z jedilnika in jo zamenjala z ogromno ribami, zajčjim mesom, puranjim... Pazila sem na večerje, ne jedla krompirja, riža, kruha, začela "pit vodo" (najmanj 2l na dan) in uvedla vsakodnevno hojo 30-45 min. Najprej je šlo počasi, sedaj že skoraj tečem.. V štirih mesecih sem shujšala 13 kg. Potem sem našla tole dieto, bila najprej skeptična ali je zdrava, ali deluje... Danes sem 6. dan (jem sadje) in imam -3kg. Počutim se ODLIČNO!!! Dieta sploh ni "težka", jaz jo sevedam malo prilagodim (ne maram kuhanih jajc-pa jem v teflonu brez olja pečene, pa kuhano meso jem tud piščančje...) V Glavnem vse brez olja in ostalih dodatkov! Ampak deluje!!!  Taka je moja izkušnja, upam, da bo komu prav prišla?!

 

 

Na vrh Poglej pomaranča's Profil uporabnika Išči druge objave pomaranča
 

stran od 2 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.8281 sekundah