Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Navodila za diete in vaše mnenje o njih
 Forum o dietah : Navodila za diete in vaše mnenje o njih
Tema Tema: Hitra dieta z zelenjavno juho Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 10.Maj.2008 ob 02:13 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Andrijano.

Lahko jeste zelenjavo z žara. Upamo le, da ni dodatka maščobe, ali pa vsaj ne pretiranega. Surova zelenjava je sicer najbolj priporočljiva (predvsem razne solate), a tudi zelenjava z žara je čisto v redu.

Kavo lahko pijete in ni prepovedana. Samo ne je sladkati s sladkorjem.



Uredil Administrator na 10.Maj.2008 ob 02:14
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
andrijano
Novejši član
Novejši član


Član od: 09.Maj.2008
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 3
Objavljeno: 22.Oktober.2008 ob 06:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom andrijano


Še dva vprašanja glede dijete.

Je dovoljeno jesti gobe, tiste dni ko je potrebno zaužiti zelenjavo!

In menite, da bi v času diete zauživanje beljakovinskih napitkov bilo
v korist?

Lp
Na vrh Poglej andrijano's Profil uporabnika Išči druge objave andrijano
 
Mojcaaa
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.December.2008
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 02.December.2008 ob 16:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Mojcaaa

Zanima me koliko juhe na dan moram pojesti in ali je navedena količina sestavin za juho za en dan?

Hvala za odgovor!
Na vrh Poglej Mojcaaa's Profil uporabnika Išči druge objave Mojcaaa
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 12.December.2008 ob 01:50 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

andrijano napisal:

Še dva vprašanja glede dijete.

Je dovoljeno jesti gobe, tiste dni ko je potrebno zaužiti zelenjavo!

In menite, da bi v času diete zauživanje beljakovinskih napitkov bilo
v korist?

Lp

Gobe lahko jeste, jih pa povežite še z zelenjavo. 

Uživanje beljakovinskih napitkov učinkuje na mišično maso, tako da koristi za samo dieto od teh napitkov ne boste imeli. 

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 12.December.2008 ob 01:54 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Mojcaaa napisal:
Zanima me koliko juhe na dan moram pojesti in ali je navedena količina sestavin za juho za en dan?

Hvala za odgovor!

Čim več juhe, tem boljše. Je pa pripročljivo pojesti vsaj dva krožnika (če že ne morete več), sploh prve dni ali pa vsaj enega pri koncu diete. Navedena količina v navodilih je precej velika, tako da vam lahko zdrži tudi več dni (najbolje pa jo je kuhati sveže vsak dan), v kolikor juhe ne uživate v večjih količinah. Če se vam zdi juhe preveč, preprosto zmanjšajte količine vnešenih živil in tako skuhajte manj juhe.

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
sirovburek
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.November.2009
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 02.November.2009 ob 23:08 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom sirovburek

Okej, začenjam na 100kg. Žalostno, vem. Stara sem 17 let in imam po tolikih letih prenašanja posledic prevelike teže vsega skupaj dovolj. Juha je odlična, sploh ker skuham toplo in je v teh mrzlih dneh to super.

Želim si, da bi mi uspelo, ker bi moje življenje kar naenkrat postalo za milijon ton lažje ;)

Na vrh Poglej sirovburek's Profil uporabnika Išči druge objave sirovburek
 
zupca
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.Februar.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 02.Februar.2010 ob 16:14 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom zupca

hej, sirovburek! Kako ti je vspela dieta, se nisi niè veè javila?!?!

Jaz sem nova - zaèela vèeraj s sadnim dnem, ki je bil kar težek, ker ne maram sadja, tako, da sem pojedla 4 krožnike juhe. Danes je zelenjavni in je že boljše - velika skleda zelene solate, pa buèke in melancane z žara (brez olja) za veèerjo pa komaj èakam krompir!!!
- zaèela s 75 kg!

zanima pa me to, ali lahko v juho dam namesto čebule por? In ali lahko dodam nekaj kroglic brstičnega ohrovta???



Uredil zupca na 02.Februar.2010 ob 16:19
Na vrh Poglej zupca's Profil uporabnika Išči druge objave zupca
 
Leoness
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.Februar.2010
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 4
Objavljeno: 02.Februar.2010 ob 16:40 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Leoness

sirovburek! tudi mene zanima če ti je ratalo?

Danes sem tudi jaz začela, 2.februar 100kg, prvi krožnik juhe je že za mano
Sicer pa sem jaz dala najverjetneje 3-4 litre vode, ker je te zelenjave res ogromno!

Me pa zanima, če solato lahko jemo normalno kot sicer OLJE kis sol poper? In če lahko jem sadni jogurt z manj maščobami? Ker navaden jogurt in mleko ne pijem?
Po moje pa naredi zanič okus zelena paprika!!! ker sem dala tudi rdečo notri in če jo dobim pod zob me sploh ne moti, pri zeleni pa se mi zagabi.


@zupca! v drugi verziji te juhe piše 6 mladih čebul ali 6 porov!!! vendar v teji drugi verziji sploh ni zelene.. je pa drugace enak jedilnik in navodila.

Na vrh Poglej Leoness's Profil uporabnika Išči druge objave Leoness
 
zupca
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.Februar.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 02.Februar.2010 ob 21:22 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom zupca


Leoness, super, tudi ti si hkrati z mano na tej preiskušnji... meni je bil današnji dan veliko lažji kot včeraj - pa krompir me šele čaka;)
Jaz sem dala malo olivnega olja na solato (1 žlica=5g, to je cca 50 kcal). Ne zdi se mi velik pregreh tale žliča, pa še olivni je. Ne vem, kaj pa delate ostali??

tudi tebi leoness želim veliko volje, pa da boji šli kg dol. Po 7 dneh pa le napiši rezultat.. Jaz ga bom (vmes se pa nič ne bom tehtala)

Na vrh Poglej zupca's Profil uporabnika Išči druge objave zupca
 
Leoness
Novejši član
Novejši član


Član od: 02.Februar.2010
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 4
Objavljeno: 04.Februar.2010 ob 14:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Leoness

Meni je bil tudi lažji drugi dan, tudi juha ni bila tako slaba kt prvi dan..
Ampak bomo videli danes! Oba dneva pa sem pojedla 3 krožnike, upam, da bom vsak dan uspela vsaj 3 - popoldne bo treba skuhat novo juho.

Po moje tudi ni greh olivno olje sploh če je dovoljen krompir z maslom.


Na vrh Poglej Leoness's Profil uporabnika Išči druge objave Leoness
 

<< Predhodna stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.6582 sekundah