Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: Prej aktualna dieta - Hitra dieta z juho Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 01.Julij.2004 ob 23:30 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Na tem mestu lahko debatirate o v preteklsoti zelo popularni dieti, hitri dieti z zelenjavno juho, ki so jo mnogi uporabili in se prepričali o njenem delovanju, a so nato zaradi nezadostne dicipliniranosti v veliki meri svoje kilograme pridobili nazaj. Pri hitrih dietah je pomembno, da so bodisi za tiste, ki se morajo znebiti malo kil, ali kot uvodne diete pred daljšimi dietami, ker dajo zagon ob hitri telesni izgubi. Dieta je ena najboljših in najbolj zdravih hitrih diet, ki pa jo je potrebno uporabljati z glavo. Le v tem primeru da trajnejše rezultate. 

Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
Čenča
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 02.Junij.2005 ob 19:54 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Čenča

nikakor ni blo uspešno jo sploh probat kajti bila je grozno ogabnega okusa in je silila h bruhanju

Na vrh Poglej Čenča's Profil uporabnika Išči druge objave Čenča
 
jackass
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Junij.2005 ob 17:37 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom jackass

Vse lepo in prav o tej dieti, ampak juha je pa res tako nagnusna, da bi bruhov že po dveh požirkih. Vsaka čast tistemu, ki mu uspe pogoltniti več kot pet požirkov. Ogabnega okusa po zeleni se ne da zakriti z nobeno začimbo v še tako velikih količinah. Jest sm okol 10 litrov juhe po enem dnevu gladko zlil v školjko. Žal mi je bilo le časa katerega sem porabil za pripravo juhe.

LP

 

Na vrh Poglej jackass's Profil uporabnika Išči druge objave jackass
 
veeeeeeesna
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 03.Julij.2005 ob 02:35 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom veeeeeeesna

a se lahk zmiksa zelenjavo?
pol je zihr bolsa!
Na vrh Poglej veeeeeeesna's Profil uporabnika Išči druge objave veeeeeeesna
 
Tessy
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 08.Julij.2005 ob 19:50 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Tessy

kako pa se je nardilo to juho,pa kak hitro si shujšal s tem? potem si mogo samo to juho jest par dni,al kaj?

Na vrh Poglej Tessy's Profil uporabnika Išči druge objave Tessy
 
janzy35
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 05.Junij.2011
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 05.Junij.2011 ob 14:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom janzy35

Dieto z zelenjavno juho mi je priporočil moj prijatelj, ki jo uspešno uporablja sam. Trdno verjamem, da je dieta uspešna, zato sem jo začel uporabljati tudi sam. Kot zdr.teh. lahko potrdim uspešnost diete že po dveh dneh, so vidni rezultati. Imeti je potrebno veliko volje, da se resnično držiš vseh navodil. Glede okusa pa moram povedati, da je čisto o.k., tako da ne bi bil kdo od tistih, ki je še ni poskusil preveč paničen.

Lp

Na vrh Poglej janzy35's Profil uporabnika Išči druge objave janzy35
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.2500 sekundah