Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Splošne debate bralcev o dietah
 Forum o dietah : Splošne debate bralcev o dietah
Tema Tema: dieta za res debele Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
exstralarge
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 14.Marec.2010
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 14.Marec.2010 ob 21:30 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom exstralarge

oj! sem nov uporabnik...upam da redni...bomo videli.
imam eno vprašanje..katera dieta se najbolje odnese pri res
veliko odvečnih kilogramih? sedaj imam 135 kg( jaz
) sem pa velik 189 cm...nekako sem dobil občutek da
kakšen dekagramček manj nebi škodoval .torej če ste
tako prijazni in bi mi svetovali...aia pa nebi rad neke
resnično čudne diete z dragimi stvarmi prakticiral ker žal
nimam toliko denarja...če bi ga imel bi odšel na
liposukcijo:)...hvala za pomoč:)

__________________
i'm not fat....i'm fluffy
Na vrh Poglej exstralarge's Profil uporabnika Išči druge objave exstralarge
 
draga_na
Novejši član
Novejši član


Član od: 17.Februar.2010
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 31.Maj.2010 ob 14:33 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom draga_na

Pozdravljen,
upam, da si že začel s kakšno dieto. Meni osebno je bila najboljša dieta z zelenjavno juho. Saj lahko ješ koliko hočeš sadja in zelenjavo in občutek lakote se ti zmanjša. Pa še zelo zdrava je. Za celo družino juho skuham enkrat na teden ponavadi v ponedeljek. Otroci jedo kot juho, jaz se pa držim in jem le sadje in juho ta dan.
Srečno
Na vrh Poglej draga_na's Profil uporabnika Išči druge objave draga_na
 
mika
Novejši član
Novejši član


Član od: 30.Avgust.2010
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 30.Avgust.2010 ob 14:48 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom mika

Pozdravljen!

Glej, jaz imam sama izkušnje s hujšanjem pri Dr. Pirnatu. pri njem lahko v zelo kratkem času shujšaš res veliko. Sam tdi, da moraš v 1 tednu dat dol 3kg. Pomaga ti z nekakšno elektrakupunkturo. Jaz sem ga obiskala po porodu in sem bila kr zadovoljna. V začetku gre hitro, potem pa,....

Je pa tip zelo nesramen. Ful ti grdo govori. Enkrat sta ga obiskala mož pa žena skupaj. In je tip rekel možu, da kako lahko spi v isti postelji s tako zamaščeno ženo. Meni je enkrat rekel, da ga ne bo 14 dni in da naj se gledam, da ko se naslednjič vidimo, da ne bom debela kot prasica. Haaalooooooo!!!! Razen "tega" je drugače kr učinkovit...sam je pa jedilnik katastrofa.

Kr se tiče pa liposukcije ti jo toplo odsvetujem. Če po posegu ne gledaš na prehrano, se boš v zelo kratkem času azaj zredil. Problem liposukcije pa je v tem, da se ti maščoba začne nabirat neenakomirno in povsod. Boljša ampak tudi bolj boleča in daljše okrevanje, je abdominoplastika - pri tem posebu ti za razliko od liposukcije ne izsesajo maščevja, ampak ti špeh skupaj z dvečno kožo odrežejo. Tako da se sigurno ne bo nakopičilo ponovno. Moja kolegica je bila na tem posegu...zeloooooooo zadovoljna in ful se ji vidi (cena cca. 2200eur). In še danes je ista kot pred 3 leti, ko je poseg opravila. Najcenejši je dr. testen v mariboru.

če te še kaj zanima vprašaj
Na vrh Poglej mika's Profil uporabnika Išči druge objave mika
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.4209 sekundah