Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Hujšanje na moj način
 Forum o dietah : Hujšanje na moj način
Tema Tema: bulimija&anoreksija Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
*Salika*
Novejši član
Novejši član
Avatar

Član od: 23.Februar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 2
Objavljeno: 23.Februar.2005 ob 12:57 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom *Salika*

  Ja kle nad to temo*ny pisjo tisti k misljo*Bistvu k bi komentiral o tem*

Vsi pravjo no dost jih je takih k misljo da zboliš če nis normaln*sam to ni res*Npr poznam ful punc k so v tem*sm blatut sam.Čeprov vsi pravjo ja mas hudo postavo..sam kva nej človk nrdi ce se sam seb zdi debev.Js da bi hujsala al stradlaa ne morm.Mi je blo pa lazi neki hitr zabsat u usta in pol kozlt.Sam dy sm se odvadla:to je ze kr dovg nazaj:tko da pol ce hujsas si tut nekak bolan:niso zadovolni sami s sabo:Kva pa vi mislte:Js opzam daje cedalje vec punc v tem:sam fantov p zlo mal:ker so zgleda vsi zadovolni s svojo postavo.Ne zagovarjam hujsanja,anoreksije in bulimije:sam k si v tem ne mors vec pomagat dokler se ti enkrat nekine nrdi* no piste ky*caw**

 



__________________
*salika*
Na vrh Poglej *Salika*'s Profil uporabnika Išči druge objave *Salika*
 
vjasic
Novejši član
Novejši član


Član od: 07.Februar.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 02.Marec.2005 ob 20:08 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom vjasic

lep pozdrav!

mi je zelo žal da si morala na tak način hujšat, meni se pa zdi da moramo  ljudje biti zadovoljni s seboj taki kot smo.predvsem je treba delati na samozavesti in imeti sebe rad, potem je obsedenost s hrano lažja, vprašaj se zkaj bruhaš ko kaj dbrega poješ, kaj pri tem občutiš in kaj je tista praznina v tebi da to počneš, pa veliko sreče ti želim!



__________________
vesna
Na vrh Poglej vjasic's Profil uporabnika Išči druge objave vjasic
 
Teja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.April.2005 ob 16:20 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Teja

Hey!

jst sploh ubistvu ne vem kaj nej rečm, kokr to,da jst tud to razumm...tega je čist preveč...sm tud bla oz. sm ena izmed teh punc, k se preveč ukvarjajo s hrano in hujšanjem...to je začaran krog iz katerga ne morš brez pomoči...

 

Na vrh Poglej Teja's Profil uporabnika Išči druge objave Teja
 
@N@
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 13.April.2005 ob 23:28 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom @N@

Ja jst sm tud ena izmed tistih k je imela bulimjio , pa ąe zdej mam probleme s tem!!!!! Fora tega je da se ti zdi da si debel pol pa hočeą hujaąt!!!KVA SE PA POL NARDI???Postaneą obseden s tem in hočeą čim več shujaąt in hočeą met čim bolj poplno postavo!!!. Za to so pa krivi po en stran tisti k po tv dajo une ľenske k majo tok popolno postavo, da jo ąe ti na en način hočeą met!!!
Mene so naprej v ąol zezal da sm bajsa,k sm bla bl močna!!!Pa to sm skor vask dan sliąala!!K sm sedela doma sm skoz v svoji glavi sliąala te glasove svojih soąolcev  kk me zezajo,pa tega nism mogla več posluąat!!!!Najprej sm dva mesca stradala pol sm pa začela bruhat,pa včasih se zgodi da ąe dandanes to nardim!!!Po pravic povedan NISM ZADOVOLNA S SAMA S SABO!!!!Pa to je v moji glavi in bo tudi ustal tko!!!!Kkąnim uspe da se reąjo tega kkąnim  pa  tu                                            ne
Na vrh Poglej @N@'s Profil uporabnika Išči druge objave @N@
 
maja
Novejši član
Novejši član


Član od: 03.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 7
Objavljeno: 04.Maj.2005 ob 01:47 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom maja

 punce,prav smilite se mi.dejte mal se vzemte v roke,.sej vem da je težko ampak vseen.
Na vrh Poglej maja's Profil uporabnika Išči druge objave maja
 
ana
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Maj.2005 ob 14:53 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom ana

živjo, tudi js sm mela in še
Na vrh Poglej ana's Profil uporabnika Išči druge objave ana
 
LAURA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 27.Maj.2005 ob 02:46 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom LAURA

OJ!

Jaz jo imam že 8 let in opažam da se vsi obnašajo kot da je to neki normalnega. To v bistvu (moje mišlenje) ni obsedenost z postavo ampak hranjenje duše. Zame je to droga. Tako kot se eni zaradi problemov zatekajo k alkoholu, drogam... tako je to zame bulimija. Zdaj grem končno k zdravniku, ker sem končno ugotovila, da je sama ne bom ozdravila. 

lp 

Na vrh Poglej LAURA's Profil uporabnika Išči druge objave LAURA
 
Toffy
Novejši član
Novejši član


Član od: 18.Maj.2005
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 5
Objavljeno: 27.Maj.2005 ob 12:18 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Toffy

Laura, pametna odločitev! Držim pesti zate, kajti meni se ne zdi normalno, da punce bruhajo na silo iz kakršnihkoli razlogov!

 



__________________
Toffy
Na vrh Poglej Toffy's Profil uporabnika Išči druge objave Toffy
 
mara
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.Junij.2005 ob 05:00 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom mara

LAURA napisal:

OJ!

Jaz jo imam �e 8 let in opa�am da se vsi obna�ajo kot da je to neki normalnega. To v bistvu (moje mi�lenje) ni obsedenost z postavo ampak hranjenje du�e. Zame je to droga. Tako kot se eni zaradi problemov zatekajo k alkoholu, drogam... tako je to zame bulimija. Zdaj grem končno k zdravniku, ker sem končno ugotovila, da je sama ne bom ozdravila. 

lp 


bravo Laura!!!!Jst mam enake teľave, pa sm bla ľe pri svetovalki...ampak mi ni nč pomagal...vedno znova se znajdem v začaranem krogu...čist hudo......ampak k res nočm tega počet...upanje ostaja....
Na vrh Poglej mara's Profil uporabnika Išči druge objave mara
 
marti
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 12.Junij.2005 ob 17:27 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom marti

oj

el jz ne vem kva je z mano mam eno sošolko k skos hodva skupej na vlak pa je ona full suha pa skos govori da je debela pol pa mene gleda pa se mi smeje jz se že dolg časa sama seb zdim full debela zdej sm pa začela hulšat pa jem full mal pa še tist zbruham a mam mogoče bulimijo?

čav čav

 

Na vrh Poglej marti's Profil uporabnika Išči druge objave marti
 

stran od 2 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.9219 sekundah