Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Hujšanje na moj način
 Forum o dietah : Hujšanje na moj način
Tema Tema: Disciplinski ukrepi Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Tatjana
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 11.Oktober.2004 ob 15:01 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Tatjana

Odgovor na željo formovke...

V glavnem se tehtam vsak dan, ne štejem kalorij.. Ko doseže moja kilaža, zaželene kile+2kg, potem se lotim slednjih ukrepov, ki jim nikoli NE rečem hujšanje, ker ko se lotim hujšanja, sem vsak dan hujša.

Torej disciplinski ukrepi

Delavnik(ure so sestavni del discipline! Količina pojedene hrane, ni važno kaj je, ne sme preseč volumna 2 dcl!!):

Zajtrk 7:00: kava z multivitaminsko tabletko, Malica 1(10:00): sadje: jabolko ali hruška (grozdje in banana nista sadje za disciplinski ukrep) ali kakav iz avtomat, potem sem lačna ko zver, kdo je še vidu, da bi bil človek od sadja sit mal potrpim in potem malica 2 13:00:jogurt ali skutka (brez sladkorja)

Kosilo(16:00) : kozarec vode!!, solata ali kuhana zelenjava (zelje z narezanim peteršiljem:šopek, ne eno stebelce), meso. Ko jem mora imet hrana okus, ampak namesto da bi jo cvrla ipd. raje dodajam začimbe...naša kuhinja temelji na velik maščobe in s tem dodajamo okus (pa soli), no v tem primeru pa mal solim in dodajam curry, feferončke, ingver, baziliko...itd., ja, pa hrano žvečimo, NE goltamo (Nobenih časopisov, pa televizije, ko jemo žvečimo in uživamo..čeprav pri 2 dcl boste rekli da nimate dolg kaj žvečit, ma ja, napaka, govedina na brzino skuhana, pa zrezek ko podplat od svinjine preveč pogret v mikrovalovki, maste pol ure kaj žvečit

No, in potem še zadnje dejanje večerja 19:00; voda, krompir ali makarončki ali kos kruha, torej eno ali drugo s skodelico toplega mleka v katerega v zimskem času zamešamo četrt zmiksane čebule..

No, je še par fint; nikoli ne nosite trenirke, ta leze narazen skupaj z vami, trde kavbojke na rit..pa s pasom, da ste prisiljene uporabljat trebušne mišice..ne kupujte stvari, ki jih ne smete jesti, niti če pričakujete obiske, ponudite svežo zelenjavo, lepo narezano okrašeno, s popečenimi kruhki in sirov zeliščni namaz..

Tolk za enkrat...pa ne pozabite naredi obveznih 60 trebušnjakov...po trideset naenkrat...vsak drugi dan..zjutraj pa malo pomahajte v kopalnici, ko se rihtate za sluzbo..glavca sem in tja, zavrtite rokce (pazte na partnerja...mu boste težko razložile..kaj dogaja...pa napol v počep ko čistite zobe, pa stiskat ritko kot med s...no, pa velik zabave z disciplino

Na vrh Poglej Tatjana's Profil uporabnika Išči druge objave Tatjana
 
š
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 23.Oktober.2004 ob 21:19 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom š

Na vrh Poglej š's Profil uporabnika Išči druge objave š
 
baletka
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Januar.2005 ob 14:05 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom baletka

oj oj!jest sm pa treniram balet in ne morm shujsati!ko se lacna pozabim na vse in pojem to kar nebi smela !!!prosim ce mi kdo da kaken nasvet kako naj to premagam!!!
Na vrh Poglej baletka's Profil uporabnika Išči druge objave baletka
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 06.Januar.2005 ob 22:48 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Torej je s teboj nekaj narobe. Na žalost je v takšenm prehranjevalnem ritmu (nekotroliranem jedenju) pač vedno tako.

Čisto premalo si povedala, da bi ti kdo lahko napisal kaj konkretnega. Kaj pa drugač ješ, piješ, počneš, starost in podobne zadeve.

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.1426 sekundah