Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Navodila za diete in vaše mnenje o njih
 Forum o dietah : Navodila za diete in vaše mnenje o njih
Tema Tema: Točkovna dieta Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
fat girl
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 10.Junij.2005 ob 12:54 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom fat girl

Bejbe, k mate idealno postavco se nehite sekirat za eno kilo al pa dve, ker to sam škoduje. Ponavad se nardi, d se zrediš sam zarad sekirancije (js sm mela tud 55 kg pr 161 cm višine, kar bi lahk že štela v normalno, sam se mi takrat ni zdel, in sm hotla na vsak način shujšat). Bodte zadovoljne, če mate res 51 kg pr 158 cm višine, al pa 61 kg pr 168 cm višine; js mam zdej po vseh možnih poskusih hujšanja 73 kg pr 161 cm višine. Mela sm že 78 kg, pol sm pa obupala in sm si rekla, kakršna sm, pač sm. In kile so začele same nazaj padat.

Do zdej sm delala to, kot ve, sekirala sm se, pa je šlo skoz sam gor; zdej sm se pa nehala in sm si rekla, kakršna sm, pač sm. pa mi je šlo že 5 kg dol.

pa še neki. modelu k je shujšou 40 kg res verjamem, ker vsaka dieta drži, če se je držiš, sam problem je pr suhih ljudeh, k si z dietami sam dobre prehranjevalne navade zjebejo, zato:

kdor nima ITM-ja nad 25, naj se ne sekira, ker ni zdravo.

Na vrh Poglej fat girl's Profil uporabnika Išči druge objave fat girl
 
VESNA
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 30.Junij.2005 ob 18:09 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom VESNA

Davorin napisal:
Točke!!!
Ta dijeta je v bistvu britanski program hujšanja pod imenom Weight Watchers...Zelo dobro jo poznam in priporočam vsem, ki želijo shujšati, vendar na dolgi rok...Sam sem po njej shujšal od lanskega maja do letošnjega maja za 40 kg...Najpomembneje pa je, da nikdar nisi lačen, seveda če ješ pametno in namesto krofa, ki ima 5,5 točk poješ malo konzervo tune in žemljo, kar znese 4,5 točke...
Na vrh Poglej VESNA's Profil uporabnika Išči druge objave VESNA
 

Če želite objaviti odgovor na objavo, morate najprej vnesti  Uporabniško ime
Če še niste član foruma, se morate  registrirati

<< Predhodna stran od 2
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 0.6563 sekundah