Hitra dieta
Moj recept
Piškotki

  Aktivne temeAktivne teme  Pokaži seznam trenutnih uporabnikov forumaSeznam članov  Iskanje po forumuIskanje po forumu  PomočPomoč
  Včlanitev uporabnikaVčlanitev uporabnika  PrijavaPrijava

Pripomočki za hujšanje
 Forum o dietah : Pripomočki za hujšanje
Tema Tema: Forum Pripomočki za hujšanje Izpolni obrazecUstvari novo temo
Avtor
Sporočilo << Prejšnja tema | Naslednja tema >>
Administrator
Administrator
Administrator
Avatar

Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 110
Objavljeno: 19.Junij.2004 ob 15:55 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Administrator

Ta forum je namenjen predstavitvi posebnih pripomočkov za hujšanje, bodisi naprav, bodisi tablet, čajev, programov in podobno. Če poznate kakšen pripomoček, na katerega bi radi opozorili tudi druge, je to pravi forum za vas.
Na vrh Poglej Administrator's Profil uporabnika Išči druge objave Administrator Obišči Administrator's Domača stran
 
klavdija
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 27.Julij.2004 ob 11:21 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom klavdija

zanima me kako bi v najkrajšem možnem času shujšala za 10 kg??????????????prosim za odgovor!
Na vrh Poglej klavdija's Profil uporabnika Išči druge objave klavdija
 
limonca
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 20.September.2004 ob 23:06 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom limonca

Jst ti priporočam da zjutrej vsak dan telovadš (30 min) kmal k se zbudiš k velik več kalorij porabs kot čez dan! Zjutrej jej velik sadja,na tešče pa spij deci vode z žličko limoninga soka al pa jabolčnega kisa, popoldan meso in zelenjavo, probi po šesti uri zvečer pa sm kakšn jogurt (navaden) pojest. Sigurno bo šlo, sm pazi se sladkarij sploh jim ne prid blizu. Zihr boš v 2 mesecih blizu minus 10kg, boljš mal kasnej pa za dlje, kot pa hitr pa še dodatnih 3kg kasnej!
Na vrh Poglej limonca's Profil uporabnika Išči druge objave limonca
 
Anja33
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 21.September.2004 ob 14:31 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Anja33

Pozdravljeni!

Našla sem spletno trgovino http://www.shujsaj.com kjer prodajajo obliže Premium diet patch. Zanima me če jih je že kdo poizkusil

Na vrh Poglej Anja33's Profil uporabnika Išči druge objave Anja33
 
rolka
Novejši član
Novejši član


Član od: 11.Julij.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 19
Objavljeno: 21.September.2004 ob 15:50 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom rolka

Klavdija, se popolnoma strinjam z Limonco. slador, sladkor in še enkrat sladkor!

Pa pusti pri miru vse bele izdelke (razen mlečnih z manj maščobe)

Na vrh Poglej rolka's Profil uporabnika Išči druge objave rolka
 
karmy19
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 06.Oktober.2004 ob 21:27 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom karmy19

Ojla!Zanima me,če bi lahko na tak način shujšala,če bi zjutraj zajtrk pojedla potem popoldan kosilo okol treh ter pred šesto uro probiotični jogurt ter zvečer hodila na aerobiko?Prosim za odgovor ter še za kakšen nasvet!
Na vrh Poglej karmy19's Profil uporabnika Išči druge objave karmy19
 
Maja
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 07.Oktober.2004 ob 13:53 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Maja

Anja33 sama še vedno uporabljam obliže, premium diet patch in sem zelo zadovoljna. resnično pomagajo da se obraniš najhujših stvari kot recimo čokolada :). V dveh mesecih sem s pomočjo obližov izgubila 8,3 KG, kar ni malo glede na to da sem pred tem imela 71 KG. Probala sem že vse možne zadeve, samo se mi zdi, da so ti obliži še delč najboljši in uporaben izdelek za hujšat 

Lep pozdrav

Na vrh Poglej Maja's Profil uporabnika Išči druge objave Maja
 
Simonca
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 21.Oktober.2004 ob 21:30 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Simonca

Res je, 1 obliž sem nalimala kakšne 3 tedne nazaj in občutek lakote resnično izgine. Mislim da je to še najboljša metoda kar sem jih kdaj uporabljala ker sem že shujšala 5 kg pa še cele škatlice nisem ponucala! Nič grem kr še za en mesec naročit, potlej bo pa teža že idealna!

Čau

Na vrh Poglej Simonca's Profil uporabnika Išči druge objave Simonca
 
snežy
Novejši član
Novejši član


Član od: 24.Oktober.2004
Država: Slovenia
Tukaj: Ni tukaj
Objave: 1
Objavljeno: 24.Oktober.2004 ob 16:29 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom snežy

Čao. Zanima me kako bi shujšala za 15 kg. Imela sem 55 kg in ko sem zanosila sem se zredila za kar 30 kg, sedaj pa ko sem rodila mi je še ostalo 70 kg. Zanima me kakšna dieta bi mi pomagala shujšati, in a bi mi lahko pomagali tudi ti obliži - premiumdiet patch?

Na vrh Poglej snežy's Profil uporabnika Išči druge objave snežy
 
Simonca
Gost
Gost


Član od: 02.Oktober.2003
Tukaj: Online
Objave: 248
Objavljeno: 24.Oktober.2004 ob 19:07 | IP shranjen Odgovori skupaj z navedkom Simonca

Ja jez mislm da jih lahko brez problema probaš, pomoje bi ti pomagal, kot sem že rekla na men delujejo. Drgač pa malo merkaj kaj poješ, samo men to ni glih ratal :)
Na vrh Poglej Simonca's Profil uporabnika Išči druge objave Simonca
 

stran od 7 Naslednja >>
  Izpolni obrazecUstvari novo temo
Natisni! Natisni!

Prehod na forum
Nimate dovoljenja za objavljanje novih tem.
Nimate dovoljenja za odgovarjanje na objave.
Nimate dovoljenja za brisanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za urejanje vaših sporočil.
Nimate dovoljenja za ustvarjanje anket.
Nimate dovoljenja za sodelovanje v anketah.

Powered by Web Wiz Forums version 7.9
Copyright ©2001-2004 Web Wiz Guide

Stran generirana v 1.3105 sekundah